У Харкові поліція перевіряє повідомлення про замінування 14 дільниць

Людей вирішили не евакуювати. На жодній з дільниць вибухівку не знайшли.

Про закладення вибухівки в 14 виборчих дільницях правоохоронцям повідомили сьогодні близько 15.00, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Усі дільниці — в Київському районі міста: на вулицях Мойсеївській, Пушкінській, Леся Сердюка, Владислава Зубенка, Мінераловодській, Чкалова, провулках Студентському й Електроінструментальному.

Поліцейські оглядають приміщення дільниць і територію навкруги.

Людей не евакуювали. Як розповіли «МедіаПорту» очевидці з однієї з дільниць, процес голосування ненадовго призупинили, але вже відновили.

UPD: На жодній з дільниць вибухівку не знайшли, повідомив під час брифінгу начальник ГУНП Валерій Сокуренко.

«Евакуацію не проводили, щоб не зривати виборчий процес», — зазначив Сокуренко.

Фото: Світлана Шекера

Заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич сьогодні розповідав про інші подібні випадки в Одеській, Херсонській та Донецькій областях. Силовики перевірили всі дільниці. Жодної вибухівки не знайшли.

На Харківщині — 1,6 тис. виборчих дільниць і 2,1 млн виборців. Всі дільниці в регіоні сьогодні відкрилися вчасно. 

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

Правоохоронці Харківщини витратили на виїзди для перевірки понад 300 тис. грн, збитки підприємств перевищують 5 млн грн.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.