Web Analytics

У Харкові поки не відключатимуть опалення, прохолодно — міськрада

Харківська міська рада вирішила поки не вимикати централізоване опалення. За нормативами, це можна зроити, коли середньодобова температура повітря три дні поспіль становить не менше +8.

Опалювальний сезон в Харкові продовжиться, поки не настане істотне потепління, заявив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Міський голова ухвалив рішення: не припиняти сьогодні опалювальний сезон у Харкові, оскільки на вулиці зберігається ще досить холодна погода і в квартирах теж буде холодно. Тому ми будемо подавати тепло в житлові будинки, поки не зрозуміємо, що середньодобова температура дозволяє нам завершити опалювальний сезон», — сказав Терехов.

У мерії нагадують, що за нормативами опалювальний сезон припиняється за умови, коли середньодобова температура повітря протягом трьох діб становить не менше +8.

Фото Павла Пахоменка

За даними Харківського гідрометцентру, до кінця тижня в регіоні спостерігатиметься мінлива хмарність, 4 і 5 квітня можливі невеликі опади, протягом вихідних буде сухо.

Температура сьогодні від +4 до +9.

5 квітня вночі від -2 до +3, вдень від +8 до +13.

6 квітня вночі від -1 до +4, вдень від +10 до +15.

7 квітня вночі від 0 до +5, вдень від +11 до +16.

Опалювальний сезон у Харкові стартував 15 жовтня. На початку листопада опалення не було в декількох сотнях будинків комунальної власності, також виникали проблеми з гарячою водою. Через тривалу відсутність тепла в деяких будинках міста і пориви на мережах харків’яни пікетували міськраду. 

З 1 січня зросли тарифи комунального підприємства «Харківські теплові мережі»: вартість послуг на надання централізованого опалення зросла на 17,8%, гарячої води — на 15,5%. У березні керівництво «ХТМ» заявило, що планує чергове підвищення — на 21,9% і на 21,6% відповідно. Запропоновані тарифи погодили під час відкритого обговорення, тепер їх має затвердити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.  

Читайте MediaPort у Telegram