У Харкові почали слухати справу про смертельну стрілянину в «Рості»

У перевищенні повноважень, що призвело до cмерті відвідувача супермаркету «Рост» взимку 2018 року, обвинувачують 26-річного сержанта поліції охорони. 

На підготовчому засіданні у Київському районному суді Харкова суд встановив особу обвинуваченого та інших учасників процесу.

На засідання прибули обвинувачений Євген Погуляка із двома захисниками з трьох, потерпіла — мати вбитого Світлана Комар та її представник Зіновій Голован.

Прокурор просив суд призначити розгляд обвинувального акта по суті та заявив клопотання про виклик у судове засідання потерпілої та свідків. У списку свідків — близько 15-ти прізвищ. 

Проти призначення розгляду справи ніхто не заперечував. 

Суд видалився до нарадчої кімнати для вирішення клопотання і призначення дати засідання для розгляду по суті. 

Читайте також: Я розумів, що він мене зараз вб'є — поліцейський, обвинувачений у стрілянині в «Рості»


Поліцейського охорони підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 118 (умисне вбивство при перевищенні заходів, необхідних для затримання злочинця) і ч. 2. ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень).

Читайте також: Смертельна стрільба в супермаркеті: поліцейський охорони постане перед судом

Теги: 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.