У Харкові почали діяти обмеження червоної зони — документ

У Харкові посилено карантин у зв'язку зі зростанням захворюваності на коронавірус. З 19 жовтня місто перебуватиме у червоній зоні епіднебезпеки. 

Мапа рівнів епіднебезпеки з 19 жовтня 2020 року. ЦГЗ МОЗ

За рішенням міської комісії з техногенно-екологічної безпеки з 19 жовтня на території Харкова:

  • Запроваджені канікули у закладах загальної середньої освіти міста Харкова з 19 по 30 жовтня 2020 року;
  • Заборонена розважальна діяльність у торгово-розважальних центрах (ТРЦ);
  • Заборонена робота установ сфери культури, кінотеатрів та інших закладів розважальної діяльності;
  • Обмежена торговельна діяльність ТРЦ з 20.00 до 7.00 (крім відділів продовольчої групи);
  • Обмежена робота з 20.00 до 7.00 суб’єктів у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
  • Обмежена робота з 20.00 до 7.00 суб’єктів господарювання у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;
  • Заборонена діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв.м. приміщення і дотримуються карантинних вимог;
  • Заборонено відвідування установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

​Документ опубліковано на сайті Харківської міськради.


Рішення про віднесення Харкова, Люботина, Богодухівського, Лозівського та Первомайського районів до червоної зони 15 жовтня ухвалила державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Того ж дня рішення прийняла регіональна комісія. 16 жовтня обмеження затвердила міська комісія. 

За даними епідеміологів, серед жителів Харкова за два попередні тижні зареєстровано 5690 випадків COVID-19 (73,0% від усіх зареєстрованих за цей період), показник на 100 тисяч населення перевищив 320 на 100 тисяч населення, що є одним з критеріїв для встановлення червоного рівня небезпеки, і склав 398,75. 

Читайте також: Коронавірус: статистика в Україні та на Харківщині

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.