Web Analytics

У Харкові планують оновити парк електротранспорту

Цього року Харків отримає нові тролейбусів за угодою, підписаною з Європейським банком реконструкції та розвитку. Міськрада також готується оголосити тендер на нові вагони для метро.

Загалом Харків отримає 57 тролейбусів виробництва корпорації «Богдан» — 12-метрових, з низькою підлогою, повідомив заступник Харківського міського голови Євген Водовозов. Вони курсуватимуть на маршрутах КП «Тролейбусне депо №2».

Перші чотири нові тролейбуси планують отримати протягом двох місяців. Решту, за графіком, приблизно протягом п'яти-шесті місяців.

В мерії розраховують і надалі оновлювати рухомий склад.

«Ми плануємо протягом місяця-півтора оголосити тендер на закупівлю рухомого складу для метрополітену. Орієнтовна кількість — сім потягів, 35 вагонів», — сказав Водовозов.

Також, додав він, міськрада планує цього року збудувати нову тролейбусну лінію від станції метро «Героїв Праці» до тролейбусного кола на вулиці Наталії Ужвій.

«Тролейбусне депо №2» і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитну угоду щодо оновлення рухомого складу у 2018 році в рамках інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Харкова». У лютому 2019 року між міськрадою та ЄБРР було підписано договір гарантії за проектом.

Читайте MediaPort у Telegram