Web Analytics

У Харкові пікетуватимуть з'їзд «партії мерів»

Низка громадських організацій планує протест біля Палацу спорту в день з'їзду партії «Довіряй ділам».

З'їзд політичної партії «Довіряй ділам», яку підтримав Харківський міський голова Геннадій Кернес, розпочнеться у неділю, 2 червня, о 14.00. 

На з'їзді будуть мери міст та народні депутати, йдеться у повідомленні політичної сили. Очікувана кількість учасників з'їзду — близько 5000 людей, повідомили в облуправлінні поліції.

Протести на час заходу в соцмережах анонсують: представники осередку партії «Демократична сокира», націоналістичних організацій «Фрайкор», «Правий сектор», «Світанок», ГО «Харківський антикорупційний центр», «Антикорупційна Рада», ГО «Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків».

Сповіщення про проведення акції біля Палацу спорту до поліції надійшло від представників харківського Євромайдану, повідомили у відділі комунікації поліції Харківщини. Очікувана кількість протестувальників — до 500 людей. 

Анонс акції на сайті euro.kharkiv.ua. Збір учасників акції об 11:30 біля пам'ятного каменя загиблим 22 лютого 2015 року.

Для охорони порядку поліція задіє 200 поліцейських і 100 нацгвардійців. 

Читайте також: З'їзд «партії мерів» проходитиме у Харкові

22 лютого 2014-го року у Палаці спорту у Харкові відбувався з'їзд депутатів всіх рівнів з південно-східних областей та АРК Крим. Очікувалося, що в ньому візьме участь Віктор Янукович, який напередодні прибув до Харкова. Михайло Добкін потім згадував, що відмовляв Януковича від появи, побоюючись публічної ганьби щодо нього та не гарантуючи безпеки. Януковича на з'їзді не було. З Харкова він полетів до Донецька, потім поїхав в Крим.

22 лютого 2015 року під час проукраїнської ходи на честь річниці перемоги Євромайдану біля Палацу спорту стався теракт, внаслідок якого загинуло четверо людей.