Web Analytics

У Харкові перекрили частину Салтівської лінії метро

У харківському метрополітені призупинили проїзд на ділянці Салтівської лінії — від станції «Академіка Барабашова» до «Героїв Праці». Про поновлення руху повідомлять додатково. Є й інші зміни в роботі міського транспорту: з 13 червня відкривають нові трамвайні маршрути.

Про зміни у роботі підземки повідомили 12 червня у пресслужбі КП «Харківський метрополітен».

«З технічних причин рух поїздів на ділянці від станції «Академіка Барабашова» до станції «Героїв Праці» буде тимчасово призупинено. Станції на вказаній ділянці тимчасово припиняють обслуговування пасажирів», — кажуть у метро.

Про відновлення руху обіцяють повідомити додатково.

Є й інші зміни в роботі міського транспорту. З 13 червня запускають два нові трамвайні маршрути, повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

Трамваї ходитимуть так:

  • №6: розворотне коло «Південний вокзал» — вул. Євгена Котляра — вул. Полтавський шлях — вул. Конєва — вул. Москалівська — вул. Гольдбергівська — вул. Молочна — пр. Героїв Харкова — вул. Академіка Павлова — Салтівське шосе — розворотне коло «602-й мікрорайон»;
  • №8: розворотне коло «Парк машинобудівників» — вул. Плеханівська — вул. Молочна — пр. Героїв Харкова — вул. Академіка Павлова — Салтівське шосе — розворотне коло «602-й мікрорайон».

Очікуваний інтервал руху — 14-16 хвилин.

Водночас, 13 червня припинять курсувати трамваї за маршрутом №14 (розворотне коло «Південний вокзал» — розворотне коло «Парк машинобудівників»).

Міський голова Ігор Терехов також розповів в ефірі телеканалу «Еспресо», що Харків може отримати транспорт від міст-побратимів. Російські обстріли завдали серйозних ушкоджень: Салтівське депо зруйноване та знеструмлене, там розбиті 60 трамвайних вагонів. Пошкоджені 120 автобусів Karsan, є розбиті тролейбуси. 

«Зарубіжні міста-побратими, які сьогодні нам формують цілий пакет, замовлення громадського транспорту, який буде перший час використовуватися у місті Харкові, додатково. Він прибуде до Харкова, і я разом з нашими департаментами над цим сьогодні працюю. І ми одразу будемо випускати цей транспорт на маршрути», — цитує Терехова «Суспільне».


У метрополітені анонсували зменшення інтервалів між поїздами на Салтівській лінії до 10 хвилин у години пік (наразі — 15 хвилин). Також відкривають усі вестибюлі ще на двох станціях.