Web Analytics

У Харкові невідомі побили агітатора кандидата у Президенти України — поліція

27 лютого на Харківщині поліція зареєструвала сім повідомлень про порушення передвиборчого законодавства. Серед них — бійка, пошкодження рекламного щита, конфлікти у виборчій комісії.

Три повідомлення зафіксували в Харкові, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

На Салтівці невідомі побили волонтера одного з кандидатів у Президенти України. Якого саме — правоохоронці не уточнюють.

«27 березня до Московського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в агітаційному наметі на проспекті Ювілейному через неприязні відносини троє невідомих спричинили тілесні ушкодження волонтеру від кандидата у Президенти України», — йдеться в повідомленні ГУНП.

32-річному чоловіку викликали швидку допомогу і доправили до лікарні. У нього — забої гомілки та скроневої області.

Правоохоронці вирішують, за якою статтею кваліфікувати подію.

Того ж дня надійшло повідомлення про пошкодження агітаційного білборда на провулку Верхівському. Крім того, до поліції звернулася жінка, яка мешкає на вулиці Академіка Барабашова: вона попросила надати інформацію про номер та адресу розміщення виборчої дільниці, щоб внести зміни до списку виборців, куди начебто не включили її онука.

Два повідомлення зареєстрували в Золочеві. Голова окружної виборчої комісії поскаржився на дії члена ОВК — нібито, голові не повернули ключ від сейфу. Водночас до правоохоронців звернулась член ОВК: жінка заявила, що в неї виник конфлікт із головою комісії, який начебто безпідставно запропонував їй покинути приміщення дільниці.

У Харківському районі було два звернення від мешканця міста Південне. Спочатку він заявив про відсутність у списках виборців його бабусі, яка зареєстрована в Харкові, а потім поскаржився, що працівники міської ради відмовились спрямувати комісію до неї додому — наразі жінка хворіє.

«Матеріали зареєстровані належним чином. Проводяться перевірки», — повідомляють у поліції.

Загалом від початку передвиборчої кампанії в Харківській області зареєстрували 147 повідомлень про порушення. Поліція відкрила 15 кримінальних проваджень, склала два адміністративні протоколи. За 92 заявами порушень не виявлено. За іншими матеріалами — перевірки тривають.

Вибори Президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Читайте MediaPort у Telegram