Web Analytics

У Харкові готуються до «Ігор Героїв»

Учасники бойових дій на сході України, які отримали поранення, тренуються для участі у змаганнях «Ігри Героїв», запланованих у Харкові на 1 березня. 

Цьогоріч в «Іграх» у Харкові братимуть участь 23 ветерани з різних міст України.

23-річний Олександр Півнєв вчився в Харківському університеті повітряних сил ім. Кожедуба. У 2016 році пішов на війну. 

«Провчився рік і пішов на війну. Отримав поранення під Горлівкою, біля шахти Гагаріна. Після 2016 року проходив реабілітацію, протезування й далі прагнув знову потрапити до армії. Врешті-решт потрапив. Працював у полку «Азов» інструктором, вчив курсантів, які тільки приходять на службу. Служив півтора роки й зараз звільнився. Хочеться відпочити», – говорить Олександр. 

Він братиме участь не вперше. Цього разу сподівається перемогти.

«Перший раз друге місце було, другий раз – шосте, потім – друге місце й зараз думаю постараюся на перше. Ми не тільки тренуємось, але й спілкуємось. Мені дуже приємно побачити хлопців. Це найкраще для мене. В мене спортивної злості немає», – розповідає Олександр. 

У Харкові змагання проводять в Харкові вчетверте. Цьогоріч містом зустрічі воїнів буде спортивний клуб «YOD» (Клочківська, 173).

«Чим цікавий кросфіт – існує безліч різноманітних вправ. Буде тумба, станова тяга, берпі, канати. Також йдемо з хлопцями в дельфінарій. Нас запросили, вони будуть плавати з дельфінами. Це надзвичайно впливає. Навіть досвідчені хлопці виходять звідти натхненними», – говорить організатор змагань Олександр Гончаров

Усі учасники мають поранення різного ступеня тяжкості й різну фізичну підготовку, вправи підбирають індивідуально. Змагатись військові будуть у двох категоріях: аматори та професіонали. Головна мета заходу – психологічна та фізична реабілітація бійців.

«Проявити себе і показати й довести всім, що відсутність кінцівок — це ще не відсутність сили волі, бажання жити та бути щасливим. Щоб люди не забували, завдяки кому вони живуть у мирному Харкові та й по всій Україні», — каже Гончаров. 

Початок змагань у спортклубі – 1 березня об 11:30. 

Автор: Надія Зайченко

Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED