У Харкові через дефект вимкнуть опалення в частині будинків та навчальних закладів

24 листопада у Харкові ремонтуватимуть ділянку тепломагістралі на Гімназійній набережній. Опалення та гарячої води не буде в частині будинків і закладів в Основ'янському та Новобаварському районах. 

Дефект усуватимуть з 9.00 до 18.00 у вівторок, 24 листопада, повідомляється на сайті «Харківських теплових мереж». 

«Доводимо до Вашого відома, що для усунення дефекту по наб. Гімназійній, 26 з 09-00 до 18-00 24.11.20 виводиться в ремонт ділянка тепломагістралі ТМ-16 з відключенням в Основ’янському районі опалення на 12 житлових будинків, 2 дитячих заклади, 1 школу та гарячого водопостачання на 9 житлових будинків, 2 дитячих заклади та у Новобаварському районі опалення на 8 житлових будинків, 3 школи, 1 відомство та гарячого водопостачання на 2 житлових будинки, обмежених: наб. Гімназійна, вул. Греківська, вул. Москалівська, вул. Катерининська, вул. Мар’їнська», — йдеться у повідомленні. 

За даними диспетчерської служби «1562», минулої доби оператори отримали 6544 заявок від мешканців міста.

Найбільше заявок (3068) стосувалися питань опалення та гарячого водопостачання (1120). 

Опалювальний сезон у Харкові розпочався 15 жовтня. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.