У харківському метро курсуватиме ще один оновлений потяг

Поїзд реконструювали за бюджетні кошти — близько 50 млн грн. Він вийде на Холодногірсько-Заводську лінію метрополітену найближчими днями.

У реконструйованому потязі — п'ять вагонів типу ЕЖ-3, розповіли у прес-службі Харківської міськради. Інтер'єр — сидіння, поручні, обшивку, підлогу — повністю оновили, конструкції відремонтували. Також замінили устаткування, в тому числі системи автоматичного пожежогасіння, відеоспостереження і очищення повітря.

У всіх вагонах, за даними міськради, є місця для людей з інвалідністю і дитячих колясок, поліпшено умови в кабінах машиніста.

Фото: city.kharkov.ua

За словами міського голови Геннадія Кернеса, це четвертий такий потяг — перші три також курсують на Холодногірсько-Заводській лінії.

«Досвід показав, що реконструкція продовжує життя таких вагонів ще на 20 років. При цьому вартість всього потягу — це два головних вагони і три проміжних — близько 50 мільйонів. Купуючи нові, ми заплатили б стільки ж за один», — каже мер.

Він зазначив, що вагони оновлюють паралельно із закупівлею нового рухомого складу за кредитним договором з Європейським банком реконструкції та розвитку. Крім фінансування будівництва двох нових станцій і депо, угода передбачає придбання нових поїздів для метро на 100 млн євро. Сьогодні готується тендерна документація для закупівлі.

Плани щодо можливої участі у тендерах з будівництва метро і придбання рухомого складу з керівництвом Харківської міськради також обговорювали представники корпорації Hyundai.

Читайте також: Оновлений потяг харківського метрополітену: фото

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.