У Харківській ОДА — скорочення

Кількість працівників облдержадміністрації скоротиться на 20%, ліквідується низка підрозділів. 

Відповідні розпорядження «Про внесення змін до структури Харківської обласної державної адміністрації» та «Про структуру апарату Харківської обласної державної адміністрації» 17 червня підписав голова ХОДА Олексій Кучер, повідомляє пресслужба облдержадміністрації

«Завершується скорочення чисельності працівників ОДА — загалом вона скоротиться на 20% (це близько 190 посад). Також припиняється діяльність 6 юридичних осіб. Робочі процеси будуть оптимізовані, в тому числі ліквідуємо дублювання функцій у структурних підрозділах», — повідомив Олексій Кучер.

За його інформацією, у структурі ОДА також утворюється незалежний підрозділ для розподілу коштів між структурними підрозділами та РДА, а також Департамент цифрової трансформації регіону і Управління внутрішнього аудиту та правової перевірки.

«Наразі готуються зміни до регламенту ОДА. Плануємо запровадити повноцінний та реальний електронний документообіг, мінімізувати бюрократичні механізми», — заявив Кучер.

За його словами, за останній час з Харківської ОДА було звільнено близько 15 держслужбовців, які обіймали високі керівні посади, на більшість посад уже призначено нових керівників.


Про плани з реорганізації Кучер розповідав 11 червня в інтерв'ю «МедіаПорту». «Хтось не впорався. Хтось не працював на команду. Хтось навіть зрадив. Хтось просто не хоче працювати. Когось я підозрюю у корупційних схемах», — сказав Кучер. 

Всього, за його словами, в облдержадміністрації понад 900 штатних посад, зайняті близько 800. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.