Web Analytics

У Харківській області відремонтували дорогу державного значення

На трасі Харків — Мерефа — Лозова — Павлоград відновили дорожнє покриття, змонтували вагові майданчики, відремонтували мости та шляхопроводи.

Про завершення ремонту траси повідомила голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична.

«Дорогу на Лозову Р-51 Харків-Павлоград відновлено!» — йдеться в дописі на сторінці Світличної у Facebook.

За її словами, на трасі облаштували покриття, спеціальні майданчики для вагових комплексів, капітально відремонтували усі мостові споруди. Також побудували об'їзну дорогу навколо Лозової.

Один з вагових майданчиків облаштували на роздоріжжі траси Харків — Мерефа — Лозова — Павлоград та об’їзної дороги, другий — безпосередньо на об’їзній.

Шляхопроводи ремонтували в районі селища Таранівка і поблизу Лозової, мости — в селищах Катеринівка й Іванівка.

На дорозі навколо Лозової влаштували асфальтобетонне покриття, відновили знаки, змонтували бар’єрне огородження, нанесли розмітку тощо.

За підрахунками обладміністрації, щодня трасою Р-51 їдуть близько 10 тисяч автомобілів.

У ХОДА нагадали, що цього року в державному бюджеті окремим рядком заклали кошти на комплексний ремонт траси. До цього протягом 2017-2018 років відремонтували 35,9 км покриття — найбільш зруйновані ділянки в Зміївському, Первомайському та Лозівському районах.

У відповідному розпорядженні Кабінету міністрів йдеться про суму 1 млрд грн. З них 953,5 млн грн — безпосередньо на трасу Р-51, решта — на мостові споруди.

Об'їзну дорогу навколо Лозової, за даними ХОДА, будували за кошти обласного дорожнього фонду.

Читайте MediaPort у Telegram