Web Analytics

У Харківській міськраді створили фракцію «Опозиційний блок — Довіряй ділам»

До складу фракції увійшли 56 депутатів. Очолив її перший заступник міського голови, депутат міськради Ігор Терехов.

Про створення нової депутатської фракції повідомив сьогодні під час сесії міськради Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«18 червня 2019 року відбулися збори депутатів Харківської міськради сьомого скликання, на яких було створено депутатську фракцію «Опозиційний блок — Довіряй ділам». До складу фракції увійшли 56 депутатів. Головою фракції обрано депутата міської ради Терехова Ігоря Олександровича», — сказав Кернес.

Депутатська фракція «За Харків, за Відродження» припинила свою діяльність.

До створення нового об'єднання у Харківській міськраді було чотири фракції: «За Харків, за Відродження», «Самопоміч», «Солідарність» і «Наш край».

Фото: city.kharkov.ua

Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов наприкінці травня заявили, що поведуть на вибори спільну партію «Довіряй ділам». Кернес водночас зазначив, що вони із Трухановим залишаться на посадах міських голів Харкова й Одеси. Для участі у позачергових виборах до Верховної Ради «Опозиційний блок» об'єднався з «Партією мира та розвитку», «Відродженням», партіями «Довіряй ділам» і «Наші».

10 травня партія «Опозиційний блок» презентувала список кандидатів на позачергові вибори до Верховної Ради. Кернес увійшов до першої десятки.

Читайте MediaPort у Telegram