Web Analytics

У Дергачах планують відновити 17 багатоквартирних будинків, пошкоджених від обстрілів

У Дергачах Харківської області триває ремонт житла, пошкодженого від російських обстрілів. До ладу наразі приводять двоповерхівки у мікрорайонах «Посьолок» та «Піски».

Про це повідомили у Харківській обладміністрації.

Наразі планують відновити 17 багатоквартирних будинків.

«У громаді вже стартували роботи з відновлення доріг та житлового фонду. В першу чергу відновлюємо багатоквартирні будинки, які порівняно з іншими мають невеликі пошкодження. Роботи проводимо в кооперації з місцевим та обласним бюджетами, щоб встигнути максимально відновити до опалювального сезону помешкання і люди могли заселитися», — повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

Відбудовуватимуть одразу два квартали. Йдеться не лише про ремонт житла, а й про термомодернізацію, облаштування мобільних котелень і бомбосховищ.

Фото: Харківська ОВА

За інформацією Дергачівської міськради, йдеться про ремонт двоповерхівок у мікрорайонах «Посьолок» та «Піски». До кінця літа хочуть повністю реконструювати вісім будинків на вул. Центральній та дев'ять — на вул. 23 Серпня.

«Тим часом основні дорожні роботи на Матюшенка вже завершено: фахівцями держпідприємства «Дороги Харківщини» замінено 1,5 км асфальтного полотна від площі Перемоги до підйому на гору Салафонку», — зазначив голова Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Фото: Дергачівська міськрада


У Харкові почали приймати заявки на компенсацію за ремонт житла, пошкодженого внаслідок бойових дій. За урядовою програмою «єВідновлення» можна отримати до 200 тис. грн.