Web Analytics

У центрі Харкова на три дні обмежать паркування

Паркування на кількох вулицях і майданах тимчасово заборонять через масові заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Паркування на площі Конституції, Соборному узвозі, вулиці Пушкінській, Бєлгородському шосе і площі Свободи тимчасово обмежать 7, 8 і 9 травня, повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Обмеження пов’язані із масовими заходами з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

7 травня з 7.00 до 15.00 заборонять паркування на пл. Конституції, від вул. Пушкінської до пр. Московського (з двох сторін), від узвозу Соборного до пл. Павлівської (з боку Палацу праці) і по узв. Соборному, від вул. Квітки-Основ'яненка до пл. Конституції.

8 травня з 7.00 і до завершення заходу не можна буде паркуватися на вул. Пушкінській (від вул. Чайковського до вул. Студентській) і на вул. Лермонтовській (від вул. Пушкінської до будинку №10).

9 травня з 7.00 до 10.00 заборонять паркування на Білгородському шосе в районі Меморіалу Слави, а з 7.00 до 11.00 — на пл. Свободи, на ділянці від вул. Трінклера до пр. Науки.

8 травня в Україні вшановують День пам'яті та примирення, 9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Читайте MediaPort у Telegram