Web Analytics

ТВК зареєструвала шістьох кандидатів на виборах мера Харкова

Харківська міська виборча комісія зареєструвала п’ятьох кандидатів-самовисуванців та одного — від партії. Ще одному відмовили.

Перших шістьох кандидатів зареєстрували під час засідання 25 вересня, йдеться у відповідних постановах Харківського міськвиборчкому.

П’ятеро з них — самовисуванці:

  • лідер харківського осередку «Національного корпусу» Костянтин Немічев;
  • колишній мер Харкова Михайло Добкін;
  • заступник мера Куп’янська, депутат облради від ОПЗЖ Валерій Говоров;
  • ексдепутат Харківської міськради Дмитро Маринін;
  • харків'янин, психолог за фахом Олександр Кондрусик.  

Зареєстрований кандидат від партії — поки один: колишній суддя Володимир Плетньов, якого висунула «Партія Шарія».

Фото: oporaua.org

Водночас комісія відмовила у реєстрації харків’янину Віктору Кеммелю. У виборчкомі зазначили, що він не подав документ про внесення грошової застави, автобіографію, фотографію та копії паспорту. Кеммель також не надав згоди на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних. 

Під час засідання також вносили зміни до виборчих комісій, реєстрували спостерігачів від громадських організацій тощо.

Того ж дня партія «Блок Кернеса — Успішний Харків!» офіційно висунула своїм кандидатом секретаря Харківської міськради Ігоря Терехова. Рішення ухвалили одноголосно. Терехов наголосив, що головними напрямками його роботи буде розвиток інфраструктури та залучення до Харкова інвестицій.

«Харків моєї мрії — це місто, яке увійде до топ-100 кращих міст світу, найбільш комфортних і прогресивних», — заявив він.

Ігор Терехов. Фото: city.kharkov.ua

Документи у виборчкомі прийматимуть до 30 вересня.


Позачергові вибори Харківського міського голови заплановані на 31 жовтня 2021 року. Їх призначили після смерті мера Геннадія Кернеса, який очолював Харків останні десять років, виграв на місцевих виборах у першому турі, але 16 грудня 2020 року пішов з життя внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби.