Web Analytics

Три села на Балаклійщині — знову зі світлом

Енергетики відновили електропостачання у трьох селах Балаклійської громади на Харківщині. Два з них заживлені повністю, ще одне — частково. 

Про поновлення електропостачання повідомили 7 грудня в «Харківобленерго».

Знову зі світлом — жителі трьох сіл: Петрівське, Вербівка та Борщівка. Наразі Петрівське заживлено частково, ще два села — повністю.

«Села були знеструмлені декілька місяців. Руйнування внаслідок бойових дій тут значні. Основною проблемою стало пошкодження трансформаторів. Також довелося відновлювати проводи та побиті опори. Наразі ці села — з напругою. Місто Балаклія у нас також повністю заживлено», — повідомили енергетики.

Наразі майстри працюють над поверненням електрики до сіл Нова Гусарівка та Чепіль. Після розмінування території також розпочнуться роботи у селі Волобуївка.

Фото: Харківобленерго

Раніше світло повернули й до трьох сіл Чугуївського району: Леб'яже, Юрченкове та Іванівка. Наразі понад 1500 споживачів — знову з електрикою.

«Особливо чекали на світло у с. Юрченкове, бо село не газифіковане. Нарешті 250 наших абонентів тут отримали умови для більш комфортного життя», — зазначають енергетики.

Майстрам довелося чекати на розмінування території. Обсяги пошкоджень називають значними: розбиті трансформаторні підстанції, обірвані дроти, зруйновані опори. Тільки у Леб'яжому уламками пробило чотири трансформатори. На відновлення знадобилося близько двох місяців. Тривають роботи в селі Коробочкине, третина якого досі без світла.