Web Analytics

Теракт біля Палацу спорту: апеляційний суд залишив вирок без змін

Апеляційний суд Полтавщини не задовольнив скарги захисту обвинувачених. 

Про це повідомив харківський адвокат Олег Головков, який представляє потерпілих. 

«Сьогодні Апеляційний суд Полтавської області поставив крапку в розгляді кримінального провадження по звинуваченню Дворнікова, Башликова та Тетюцького у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258 ККУ (теракт). Вирок без змін, апеляційні скарги без задоволення. 9 років ми вели цю справу», — написав Головков у Facebook. 

Адвокати обвинувачених в апеляційних скаргах вимагали скасувати вирок про довічне ув’язнення та почати новий розгляд «у зв'язку з неповнотою судового розгляду». 

Джерело фото: В’ячеслав Мавричев/Facebook

22 лютого 2015 року, під час ходи на честь річниці перемоги Євромайдану, вибухнула схована на узбіччі протипіхотна міна. Внаслідок вибуху загинули троє учасників ходи — школяр Данило Дідік, студент Микола Мельничук, науковець Ігор Толмачов і міліціонер Вадим Рибальченко, який чергував на масовому заході.

Фрунзенський райсуд Харкова визнав винними у теракті трьох харків'ян — Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького і Сергія Башликова. 28 грудня 2019 року суд призначив їм довічне ув'язнення, але звільнив з-під варти в рамках обміну утримуваними особами.

Читайте також: Як суд оголошував вирок у справі про теракт біля Палацу спорту у Харкові 

Чільне фото: В’ячеслав Мавричев/Facebook

Блок новин за темою