Web Analytics

«Тепломережі» планують завершити ремонти до 1 жовтня — гендиректор

У «Харківських тепломережах» відзвітували, що майже на 100% провели гідравлічні випробування та підготували мережі до зими. 

Підготовку комунальних підприємств до зими обговорювали під час наради в Харківській обласній адміністрації 19 вересня.

За словами заступника Харківського міського голови Андрія Руденка, до опалювального сезону вже підготували 99,9% житлових будинків комунальної власності.

Він зазначив, що за потреби соціальні установи, лікарні та школи підключать до опалення за два дні. Інших споживачів — за графіком, протягом чотирьох тижнів.

За інформацією генерального директора КП «Харківські теплові мережі» Сергія Андрєєва, обладнання теплових мереж підготували майже на 100%. 

«Дефекти, які виявлено під час гідравлічних випробувань магістральних та внутрішньоквартальних теплових мереж, будуть усунені до 1 жовтня», — пообіцяв Андрєєв.

Перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко сказав, що підприємство на 99% готове до роботи взимку.

«Станом на сьогодні виконано ремонт та технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж: підготовлено 6,5 тисячі систем холодного водопостачання та 6,2 тисячі систем водовідведення, тобто 100% від запланованого. Проведені планові роботи з підготовки двох водозаборів, 17 насосних станцій та їхніх мереж. По водовідведенню — готові до зими наші два майданчика очисних споруд: Диканівські та Безлюдівські очисні», — навів цифри Коваленко.

Фото: city.kharkov.u

Протягом останнього опалювального сезону в Харкові неодноразово виникали складнощі з постачанням тепла і гарячої води. Через тривалу відсутність тепла в деяких будинках міста і пориви на мережах харків’яни пікетували міськраду.

У Департаменті комунального господарства міськради зафіксували понад 1,5 тисячі дефектів на мережах під час запуску опалення у 2018 році. У 85 будинках тепло відключали неодноразово.

У вересні «Харківські тепломережі» ініціювали відкрите обговорення тарифів двох філій, «ТЕЦ-3» і «ТЕЦ-5», які є складовою тарифу «ХТМ» на опалення. На «ТЕЦ-5» обговорення вже пройшли, на «ТЕЦ-3» — заплановані на 23 вересня. У «Тепломережах» кажуть, що тарифи для кінцевих споживачів ще не розраховували, обговорюють їх з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читайте MediaPort у Telegram