«Тепломережі» обіцяють перерахувати харків'янам січневі квитанції за тепло

Мешканці Харкова отримали платіжні квитанції за теплопостачання з некоректними показниками. У КП «Харківські тепломережі» запевнили, що перерахують завищені суми.

Як розповів на брифінгу 15 лютого генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко, чимало містян скаржилося на те, що в платіжках за січень вони отримали до сплати набагато більші суми за тепло, ніж у грудні.

«Виявилося, що, коли «ХТМ» робили контрольні знімання на приладах обліку в грудні і січні, був порушений календарний місяць. Вийшло, що за грудень було зазначено менше днів у квитанції, а за січень — більше. У підсумку ми ухвалили рішення, що платіжки будуть виправлені, їх розішлють цього тижня. І там вже буде справедлива сума», — зазначив Скопенко.

За його словами, харків'янам, які вже заплатили за січень із переплатою, врахують ці гроші як передоплату наступного місяця.

Василь Скопенко також наголосив, що тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону в Харкові підвищувати не планують

У заяві на сайті «Харківських теплових мереж» наголошується, що дійсною вважається та інформація, яка надрукована у квитанціях, виданих підприємством.

«Дійсною вважається та інформація, яка надрукована в квитанціях виданих КП «ХТМ». Також, протягом найближчого часу відповідні рахунки АТ «Мегабанк» будуть надані споживачам. Всі сплачені кошти будуть враховані», — зазначили у «Тепломережах».

Скріншот: hts.kharkov.ua

На початку січня секретар Харківської міськради, виконувач обов'язків мера Ігор Терехов заявив, що звільняє гендиректора «Тепломереж» Сергія Андрєєва, який очолював підприємство протягом 10 років. Терехов сказав, що йому «набридла ситуація, що склалася у тепломережах: через розриття, забезпечення будинків теплом, гарячою водою». Замість Андрєєва керівником «ХТМ» став Василь Скопенко, який раніше очолював «Харківобленерго».

Терехов також заявляв, що підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду в Харкові поки не планують.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.