Web Analytics

Тенісистка Еліна Світоліна зустрілася з бійцями «Хартії»

Спортсменка підтримує створений у Харкові підрозділ. Перебуваючи у місті, Світоліна також поспілкувалася з юними тенісистами. 

«Від перших днів повномасштабної війни я підтримую добровольчий підрозділ 13 Бригада Національної гвардії України «Хартія» , який був заснований патріотами Харкова, а тепер є потужною бригадою у складі Національної гвардії України. Для мене велика честь особисто подякувати  героям. Наші найкращі хлопці та дівчата, низький уклін вам», — написала Світоліна у Facebook.

Фото: Facebook Еліни Світоліної

Тенісистка також звернулася до українців із закликом продовжувати підтримувати захисників.

«Визвольна боротьба триває, і я закликаю всіх не зупинятися та підтримувати тих, хто нас захищає! Тільки разом ми зможемо перемогти», — наголосила Світоліна.

Сергій Жадан, Еліна Світоліна та Всеволод Кожемяко. Фото: Facebook Еліни Світоліної

Добровольче формування територіальної громади «Хартія» було створене після початку російського вторгнення в 2022 році у Харкові. Його очолив засновник бізнесмен Всеволод Кожемяко.

Фото: Facebook Еліни Світоліної

У 2022 році у складі 127-ої бригади ТрО «Хартія» разом із іншими підрозділами сил оборони України звільнила Руську Лозову, у вересні формування брало участь у Харківському контрнаступі, у листопаді — у боях поблизу села Коломийчиха на Сватівському напрямку на Луганщині.

Фото: Facebook Еліни Світоліної

З грудня 2022 року підрозділ бере участь у битві за Бахмут. У березні 2023 року добровольче формування увійшло до лав Національної Гвардії України і стало основою 13-ої бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». З 2023 року на посту командира Всеволода Кожемяко змінив полковник Нацгвардії Ігор Оболєнський.

Фото: Facebook Еліни Світоліної

Перебуваючи на Харківщині, Світоліна також поспілкувалася з юними спортсменами з тенісного клубу Каразінського університету «Унікорт» і одним зі своїх перших тренерів Андрієм Луценком.

Фото: Facebook ХНУ ім. Каразіна

У ХНУ ім. Каразіна нагадали, що «Унікорт» пошкоджено через російський удар. Допомагають у відновленні тенісної бази меценати. 

Блок новин за темою