Web Analytics

Завантаження...

Тендер на реконструкцію вулиці Весніна у Харкові скасували через брак коштів

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради скасовує тендер з реконструкції ділянки вул. Весніна. Причиною назвали брак коштів.

Інформацію щодо скасування розмістили у системі публічних закупівель «ProZorro».

За її даними, 23 листопада відбувся аукціон, у якому взяли участь три фірми. Найменшу суму за реконструкцію вул. Весніна на ділянці від вул. Алчевських до віул. Пушкінської — 110 млн грн — запропонувало ТОВ «Хозхімсервіс».

Скріншот: prozorro.gov.ua

Однак тендер вирішили скасувати — через дефіцит коштів доходної частини міського бюджету. 

Скріншот: prozorro.gov.ua

«Відбулися відповідні скорочення бюджету Харківської міської територіальної громади на 2021 рік, в тому числі щодо робіт з реконструкції вул. Весніна на ділянці від вул. Алчевських до вул. Пушкінської у Харкові. У свою чергу, це унеможливлює подальшу реалізацію цієї закупівлі», — мовиться у протоколі засідання тендерного комітету.

Комітет запропонував визнати тендер таким, що не відбувся.

У Харківській міськраді планували розширити вул. Весніна і змінити схему руху трамваїв.

«Планується розширення вулиці Весніна — вниз від вул. Сумської. Також ми зробимо реверсивний рух трамваїв, як це зроблено на вул. Мойсеївській, і таким чином прибираємо це «пляшкове горло», — розповідав у червні заступник міського голови Євгеній Водовозов.

Далі також хотіли зменшити реверс за рахунок будівництва ще однієї трамвайної смуги.

У мерії пояснювали, що реконструкція вул. Весніна — частина комплексного проєкту, що включає будівництво віадуку в районі станції метро «Київська». Очікувалося, що це дозволить розвантажити дороги, що з’єднують Салтівку і центр міста.


У Харкові до кінця 2022 року закрили проїзд вул. З’єднаною — через будівництво нового мосту в районі вул. Пантелеймонівської та вул. Шацької.