Web Analytics

Телевізор на площі Свободи, який вимагав демонтувати Кернес, повертають назад

На Палаці дитячої та юнацької творчості з боку площі Свободи знову монтують екран. У квітні Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що телевізор встановлений без дозволу міськради та загрожує безпеці громадян. 

Телевізійний екран на фасаді Палацу робочі встановлюють сьогодні упродовж дня за допомогою автовишок.

Навесні, коли на телеекрані, окрім комерційної реклами, транслювалися ролики із головою ХОДА Юлією Світличною, Геннадій Кернес назвав телевізор небезпечним для громадян. 

«Ми маємо два рішення виконкому про знесення, ми маємо два рішення Комісії з надзвичайних ситуацій про те, що це небезпечна річ, і вона може, Боже борони, впасти на людей...», — сказав міський голова на сесії 17 квітня.

За кілька днів після сесії телевізор демонтували. Техніка також знімала рекламні конструкції на даху.

Нині конструкції на даху зайняті банерами із зображенням Кернеса та політичної сили, яку він представляє. 

Згідно з рішенням виконкому, опублікованому у муніципальній газеті у квітні, демонтажу підлягали чотири об'єкти на будівлі по вулиці Сумська, 37: два щити на фасаді та дві дахові конструкції. 

Хто і на якій підставі проводить роботи тепер та чи зникла загроза безпеці громадян, кореспонденту «МедіаПорта» у міськраді з'ясувати поки не вдалося. Міський голова на телефонні дзвінки не відповідає. Відмовилася говорити телефоном його заступниця Тетяна Чечетова-Терашвілі, переадресовуючи питання до прес-служби. Також не вдалося поговорити із директором Департаменту контролю міськради Олексієм Артикуленком. 

Палац дитячої творчості на вулиці Сумській — комунальний заклад обласного підпорядкування. 

Голова Харківської облради Сергій Чернов телефоном сказав, що поки не з'ясовував цього питання, працює на виїзді. 

«Хочу зазначити, що Палац — це дійсно спільна власність територіальних громад, обласна, а є рішення міськради, виконавчого комітету, який всю наружну рекламу погоджує на відповідність всім питанням і вимогам чинного законодавства. Тому я не думаю, що якщо почали щось монтувати, що це не узгоджено з виконкомом Харківської міської ради. Якщо це не так, то в правовому полі це буде вирішуватися», — сказав Чернов та обіцяв перевірити ситуацію.  

«МедіаПорт» звернеться до міськради з інформаційним запитом.