Web Analytics

Театр «Нафта» 4 лютого покаже виставу «Щур»

Показ пройде у культурному просторі SomePeople.

«Ми розуміємо, що живемо у реальності, в якій Харків постійно обстрілює росія, проте прагнемо продовжувати свою роботу навіть за таких умов. Тому організовуємо показ на іншій, безпечнішій локації», — йдеться в анонсі.

Як розповідають у театрі, «Щур» — абсурдна детективно-пластична комедія з елементами театру анімації. У центрі уваги — простий робітник Пан Чепєленко, прибиральник за професією і фанат своєї справи.

Одного вечора він випадково знаходить підозрілий чемоданчик в одному зі сміттєвих баків, біля якого працював. Передчуваючи неладне, він поспішно ховає знахідку і тікає додому.

Пан Чепєленко ще не знає, що на той момент за чемоданчиком вже полювали різні кримінальні клани і заїжджі бандити. Тому прибиральник стає важливою ціллю і пріоритетом для злодіїв. Починаються кумедні замахи і перестрілки, химерно переплетені з пластичними витівками героїв.

Паралельно відбувається ексцентричне розслідування цих замахів. Детектив Спун і Детектив Сміт разом із їхньою начальницею Детективкою Маерс намагаються зловити злодіїв на гарячому. 

Виставу 4 лютого гратимуть о 16:00 та 19:00 за адресою вул. Іванівська, 1.

Квитки можна придбати онлайн.

Чільне фото: Театр «Нафта»/Facebook

Блок новин за темою