Web Analytics

Суспільне відповідатиме за режисерське та художнє керівництво дебатів на стадіоні

Штаби кандидатів на пост Президента України звернулися до Суспільного мовника з проханням забезпечити режисерське та художнє керівництво ефіру дебатів кандидатів на НСК «Олімпійський». 

Команда Суспільного погодилася надати необхідну допомогу, повідомила прес-служба компанії. 

«Учора, 17 квітня, стало відомо, що штаби погодилися провести дискусію на НСК «Олімпійський» о 19:00 19 квітня, проте не домовилися з питань телевиробництва й організації трансляції, адже кожен штаб наполягав на власному забезпеченні процесу трансляції, не довіряючи медіа-організаціям, пропонованим опонентом. Сьогодні штаби дійшли згоди, що рівність доступу до ефіру кожного кандидата може забезпечити лише Суспільний мовник», — зазначають в НСТУ. 

Фото: suspilne.media

«Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу Суспільного, аби забезпечити рівний доступ кожному кандидату до проявів у цьому ефірі. Люди, які «натискають на кнопки» й націлюють камери, — надзвичайно важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їхніми очима. У який момент хто з’являється на екрані, під яким ракурсом, чи з’являється взагалі — усі ці художні елементи дуже впливають на сприйняття глядачами інформації. Суспільний мовник є медіа-компанією, що не належить жодній політичній чи бізнес-групі, а тому може забезпечити незаангажованість висвітлення. Очевидно, це розуміють і самі кандидати», — розповів голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

Як йдеться у повідомленні Суспільного, наразі штаби не визначилися щодо ведучого заходів на стадіоні, а також не домовилися з приводу технічного забезпечення трансляції та відповідно компанії, що роздасть сигнал усім охочим ЗМІ.

Після завершення заходів передвиборчої агітації на НСК «Олімпійський» НСТУ очікує кандидатів на національні теледебати. Згідно з чинним Положенням про порядок проведення НСТУ передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України, що затверджено Постановою Центральної виборчої комісії № 472 від 5 травня 2014 року, дебати мають відбутися в студії Суспільного мовника о 20:00 19 квітня та тривати 60 хвилин безперервного ефірного часу.

«Наступний апдейт очікую з хвилини на хвилину від ЦВК, яка саме зараз вирішує питання про можливі зміни постанови 472. Йдеться про зміну часу Національних дебатів з 20:00 до 21:00 (як є зараз) на одну годину пізніше, себто з 21:00 до 22:00. Якщо ЦВК постанову в частині часу змінить — НСТУ виконає це рішення і зсуне час офіційних дебатів на годину. Це надасть можливість кандидатам встигнути після шоу на НСК завітати в «Олівець» для участі в Національних теледебатах, а одразу після них — у програмі «Зворотний відлік» поспілкуватись з експертами та журналістами у більш вільному та... кхм... більш інтелектуальному форматі», — написав глава правління НСТУ Зураб Аласанія на Facebook.


 

Напередодні повідомлялося, що штаби домовилися, де розміщуватимуться прихильники кандидатів, як розповсюджуватимуться квитки, о котрій розпочнеться концертна програма.