Web Analytics

Сумо і бій подушками: в Харкові відбудеться антистресовий фестиваль

Гостям «Антистрес фестивалю» обіцяють показати різноманітні засоби для зняття напруги. Також у програмі — лекція психолога, виступи музикантів і гумористів.

Фестиваль відбудеться 30 березня у приміщенні «Української академії лідерства» (вул. Танкопія, 12 б). Він проходитиме під гаслом «Краса врятує світ, а «Антистрес Fest» — нерви».

«Більше 20 антистрес локацій, на яких ти зможеш зняти стрес б'ючи, танцюючи, ламаючи, малюючи. У цей день на тебе чекатимуть шалені враження, знання про альтернативні способи боротьби зі стресом та звільнення від негативних емоцій», — йдеться на сторінці фестивалю у Facebook.

Фестиваль розпочнеться о 12.00. Від того часу і до 17.00 працюватимуть майданчики психологів, зони віртуальної реальності і бою подушками, «Спали свою проблему» і «Час крику», театр «Вирій» и «Mantra Housе» із релаксуючою музикою і відео. Також будуть доступні банер-антистрес, батут, великий твістер і «Стіна пупирок», триватимуть двобої сумоїстів.

О 13.00 розпочнеться лекція психолога, о 16.00 — майстер-клас з акторської майстерності. О 13.20 і о 15.00 відбудуться майстер-класи із зумби. О 17.00 — концерт, о 18.00 — виступи стендап-коміків.

Організатори попереджають, що у розкладі можливі зміни, і просять слідкувати за оновленнями.

Вхід вільний. Проте відвідувачів просять не приносити алкоголь і небезпечні для життя речі.

«Антистрес фестиваль» — проект інноваційної програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «UPSHIFT Україна».

Читайте MediaPort у Telegram