Web Analytics

Суд відмовив захисту Дронова у повторному відводі експертів

Київський районний суд Харкова відмовив у повторному відводі експертів Харківського науково-дослідного інституту ім. Бокаріуса і призначив судові дебати. 

Суддя Віктор Попрас відмовив у відводі у зв'язку, зокрема, з відсутністю доказів в упередженості експертів, повідомляє кореспондент «МедіаПорту» з судової зали.

30.01.19_uhvala.mp3

Заяву про відвід харківським експертам захисника Геннадія Дронова Сергія Перепелиці розглядали у присутності чотирьох експертів, яким було заявлено відвід.

Всі вони заявили, що вважають заяву про відвід безпідставною. На засіданні знов порушили питання швидкості Lexus. Експерт Валерій Ольхов пояснив, що комплексна автотехнічна експертиза проводилася з урахуванням швидкості Lexus в рамках 65-120 км/г. 

«При цьому було встановлено, що незалежно від швидкості, тобто і при швидкості 100-120 км/г, висновки однакові», — сказав Ольхов. 

Експерти пояснили, чому встановити фактичну швидкість по стандартній формулі, на якій наголошував Перепелиця і яку використовували дніпровські експерти, не вдалося.

«Визначити час руху на певних ділянках неможливо..., — сказав Ольхов. — На відеозображеннях ми не можемо бачити процес подолання автомобілем [деяких ділянок відстані], початку перетинання дорожньої розмітки, початку площі, перетинання будь-якої межі проїжджої частини, яка відома, і до моменту зіткнення». 

Експерти з фототехніки вказали на те, що дніпровські експерти не мали відповідних спеціальностей. Про це також наголосили обвинувачення і захисники Олени Зайцевої.

Після оголошення ухвали про відмову у відводі суд призначив дебати на 6 лютого.