Web Analytics

Суд у Харкові арештував чоловіка, який закидав гранатами квартиру ексдружини

За рішенням Комінтернівського районного суду, 51-річного харків’янина, який 20 листопада закидав гранатами помешкання колишньої дружини та сам травмувався, взяли під варту.

Судове засідання проводилось у режимі відеоконференції, бо підозрюваний наразі в лікарні, розповіли у прокуратурі Харківської області.

Чоловіка підозрюють у замаху на умисне вбивство — за ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, максимальне покарання за якою — довічне ув’язнення. Суд підтримав позицію обвинувачення й ухвалив взяти нападника під варту.

Фото: khar.gp.gov.ua

У прокуратурі нагадали, що 20 листопада 51-річний харків’янин прийшов до колишньої дружини та, погрожуючи вбивством, почав вимагати 5 тис. доларів, які вона нібито йому заборгувала. Потім чоловік вийшов на подвір’я та закинув у вікна квартири дві гранати. Внаслідок вибуху жінка отримала забійну рану обличчя.

Надалі нападник підірвав на дитячому майданчику третю гранату. Вибухом йому відірвало кисть лівої руки та завдало інші множинні  поранення. Наразі чоловік вже в задовільному стані.

За даними поліції, підозрюваний раніше працював у правоохоронних органах. Слідчі з'ясовують, де він узяв гранати.

Палату в лікарні, де перебуває чоловік, взяли під охорону.