Web Analytics

Суд обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному в нападі на телеоператора

У справі про напад на телеоператора харківської служби новин «Вісті» Вадима Макарюка, що стався на ринку «Барабашово» 7 червня, є четвертий підозрюваний.

У справі про напад на телеоператора харківської служби новин «Вісті» Вадима Макарюка на ринку «Барабашово» 7 червня є четвертий підозрюваний.

Запобіжний захід Київський районний суд Харкова обрав 16 липня, повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

«Запобіжний захід щодо четвертого підозрюваного у справі Макарюка: цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом до 11 серпня — до закінчення терміну розслідування», — розповіли у прес-службі.

Прокуратура готує апеляцію на рішення суду.

Ще троє підозрюваних у нападі на Вадима Макарюка нині також під домашнім арештом. Вони оскаржували це рішення, проте Апеляційний суд залишив запобіжний захід без змін.

Минулого тижня начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко повідомив про четвертого підозрюваного у справі. Тоді Сокуренко зазначив, що нового фігуранта планують оголосити в розшук, но більше про нього не розповів. 

Поліція продовжує встановлювати інших людей, які брали участь у нападі на Макарюка. Також триває розслідування щодо дій правоохоронців під час сутичок на ринку «Барабашово» і щодо дій охорони.

Читайте MediaPort у Telegram