Web Analytics

Суд обрав запобіжний захід ще двом підозрюваним у справі про напад на Макарюка

Київський райсуд Харкова розглянув клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу двом підозрюваним у справі про напад на харківського телеоператора.

В обох випадках слідчий суддя Наталія Єфіменко відмовила прокурору Руслану Чубу, який просив взяти підозрюваних під варту та не виключав визначення застави. 

До 37-річного та 21-річного підозрюваних суд застосував цілодобовий домашній арешт, повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області

Захист просив відмовити прокурору та не обирати запобіжних заходів. 

37-річного чоловіка підозрюють у перешкоджанні виконанню професійних обов'язків телеоператору Вадиму Макарюку, заподіянні йому тілесних ушкоджень середньої тяжкості та умисному знищенню майна журналіста (ч. 3 ст. 171, ч. 2 ст. 345-1, ч. 1 ст. 347-1 ККУ). 21-річного — за ч. 3 ст. 171, ч. 2 ст. 345-1.

За даними слідства, 37-річний чоловік у групі осіб перешкоджав професійним обов'язкам Вадима Макарюка, висловлювався на його адресу лайкою, відібрав і розбив відеокамеру. На уточнення судді, чи вчиняв підозрюваний насильство до Макарюка, прокурор відповів: «Даних безпосередньо немає».

Підозри 37-річний чоловік не визнав. Він також підтвердив, що відмовився давати показання слідчому. Про підозрюваного відомо, що він офіційно не працевлаштований, перебуває у цивільному шлюбі, дітей не має. 

21-річного підозрюваний, уродженець Куп'янська, студент педуніверситету, також не визнав підозри. 

Засідання суду транслював на сторінці у Facebook телеканал UA: Харків

Всього у справі про напад на Вадима Макарюка — троє підозрюваних. Першому, Сергію Козлюку, суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю 12 червня. Апеляційний суд залишив цей запобіжний захід без змін.