Web Analytics

Суд обрав Олегу Ляшку запобіжний захід

Після бійки із народним депутатом Андрієм Герусом колишнього нардепа Олега Ляшка запідозрили у насильстві щодо державного діяча. 

Бориспільській міськрайонний суд не задовольнив клопотання прокурора про взяття Ляшка під варту і відпустив його на поруки народних депутатів Вікторії Сюмар і Михайла Волинця. 

Пряму трансляцію засідання вів телеканал ZIK. Скріншот: YouTube

Як один з ризиків прокурор вказував можливість втечі Ляшка за межі України. Сам Ляшко відповів на це: «Не дочекаєтесь».

Захист клопотав про взяття Ляшка на поруки нинішніх і колишніх народних депутатів. На підтримку Ляшка виступили його соратник Андрій Лозовий, народна депутатка від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар та нардепи від «Батьківщини» Валентин Наливайченко та Михайло Волинець. 


Ляшко побився з Герусом 6 листопада в аеропорту «Бориспіль». Відео сутички було опубліковано на сторінці самого Ляшка у Facebook. На записі видно, як Ляшко і Герус спочатку розмовляли, потім сперечалися і врешті зчепилися. 

Ляшко побився з Герусом. Скріншот: facebook.com/O.Liashko

18 листопада Ляшку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 346 ККУ (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, а саме умисне заподіяння особам, зазначеним в частині першій цієї статті, середньої тяжкості тілесних ушкоджень чи легких тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв'язку з їх державною або громадською діяльністю).

Стаття передбачає покарання до семи років ув'язнення.