Web Analytics

Суд дозволив Дронову не прибувати до Верховного Суду

Засуджений за ДТП на Сумській клопотав про участь у засіданні Касаційного кримінального суду в режимі відеоконференції.

Суд його заяву задовольнив. Він вийде на зв’язок із судом з Крюковської колонії, де відбуває покарання. 

«Заяву засудженого ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити. Забезпечити проведення дистанційного судового засідання між Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду та Державною установою «Крюковська виправна колонія (№ 29)» в режимі відеоконференції за участю засудженого ОСОБА_2, із виконанням вимог частин 4, 6 ст. 336 КПК, яке відбудеться о 10:30 3 квітня 2020 року», — зазначається в ухвалі Касаційного кримінального суду від 20 лютого. 

Також відомо, що частина потерпілих братиме участь у касаційному розгляді через відеозв'зок з Київського райсуду Харкова. 


У лютому 2019 року Геннадія Дронова і Олену Зайцеву засудили до максимального покарання за статтею ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України — 10 років ув'язнення та трьох років позбавлення права керування транспортними засобами. Суд визнав водіїв винними в аварії, внаслідок якої загинули шестеро пішоходів, ще шестеро людей отримали травми. Вирок набрав законної сили 14 серпня 2019 року. Захист обох засуджених оскаржив вирок.

Геннадій Дронов під час розгляду справи у Київському райсуді Харкова. Фото Павла Пахоменка

Адвокатка Зайцевої просить суд скасувати вирок у частині засудження та стягнення відшкодування або змінити його, пом’якшивши до 5 років ув'язнення умовно. Дронов — скасувати вирок і призначити новий розгляд.

Читайте також: Де відбувають покарання Зайцева і Дронов. Графіка