Web Analytics

Суд частково задовольнив позов сина померлої внаслідок вибухів у Балаклії

Чоловік, який втратив матір внаслідок вибухів на військовому арсеналі у Балаклії навесні 2017 року, відсудив 300 тисяч гривень моральної шкоди. Це рішення суду першої інстанції і ще може бути оскаржене. 

Суддя Київського райсуду Харкова Віктор Попрас виніс рішення 1 лютого. 4 лютого його резолютивна частина була опублікована у Єдиному реєстрі судових рішень. 

Позовні вимоги суд задовольнив частково. 

«Стягнути з Військової частини А 1352, код 07953401, адреса: Харківська область, Балаклійський район, м. Балаклія, вул. Арсенальна, 1 на користь ОСОБА_1, 03.02.1987 р. народження, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 в рахунок відшкодування моральної шкоди 300000 грн. В іншій частині в задоволенні позову ОСОБА_1 — відмовити», — йдеться у рішенні. 

Рішення може бути оскаржене протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення. 

Мати позивача померла через місяць після вибухів на арсеналі в Балаклії. Під час надзвичайної пригоди вона отримала тяжке осколкове поранення. Чоловік просив компенсувати 1 мільйон гривень шкоди. 

У лютому 2018 року Київський райсуд Харкова частково задовольнив позов жителя Балаклії, який через вибухи на арсеналі втратив автомобіль і гараж, а його квартира була пошкоджена. Позивач просив понад 700 тисяч моральної і матеріальної шкоди. За рішенням суду компенсація складає 252 тисячі гривень. Рішення ще набуло чинності, триває апеляційний розгляд. 

У ще одній цивільній справі про відшкодування шкоди суд першої інстанції частково задовольнив позов балаклійця і вирішив стягнути з військової частини 152 366, 66 грн матеріальної шкоди і 20 тисяч гривень моральної. Після апеляційного розгляду у січні 2019-го рішення набуло чинності.