Web Analytics

Стурбований витоком інформації з ДБР — Порошенко після допиту

Порошенко як свідок дав пояснення слідчому Державного бюро розслідувань. 

«Пояснення були надані у письмовому вигляді і усно щодо напрямків, які стосуються угоди купівлі-продажу, абсолютно прозорої угоди, яка здійснювалася без моєї участі, заводу «Кузня на Рибальському». Вони намагаються продовжувати слідчі дії проти канала «Прямий», нам про це було повідомлено... Я вважаю, що коли починають тиснути на свободу слова, в тому числі «Прямий» і не робити жодних кроків по прозорості придбання проросійських каналів, це є тиск на свободу слова в Україні», — сказав Порошенко. 

Він також висловив стурбованість, «що відбувається постійний витік кожного матеріалу, який здобуває ДБР, на адресу пана Портнова і не тільки».

«Ми не виключаємо, що подібні матеріали виходять за межі України, в бік Російської Федерації. Ми твердо наголошуємо, що якщо Держбюро буде упереджено ставитися, не буде порушувати справу проти Портнова за завідомо неправдиве повідомлення про злочин, ми будемо шукати правду для захисту країни. Мова не йдеться про захист Порошенка, йдеться про захист України у суді», — заявив Порошенко після допиту. 

За словами Порошенко, сьогодні він отримав ще одне запевнення, що жодної кримінальної справи, де б фігурував Порошенко, не існує.