Web Analytics

«Стадіон, так стадіон». Порошенко відповів Зеленському

Президент України Петро Порошенко відповів на заяву Володимира Зеленського щодо проведення дебатів. 

Відеозвернення Порошенка опубліковане на його офіційних сторінках у соцмережах: 

«Володимире Олександровичу, я радий, що ви, хоч якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність — стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна — це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, і ні перед ким не стане на коліна. І дебати — це не шоу.

Виборча кампанія — це подія, яка визначає майбутнє країни і нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. І бути Президентом і Верховним головнокомандувачем — це не гра, це не бажання сподобатися. Бути Президентом і Верховним головнокомандувачем значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні. І дебати робляться не заради видовища на стадіоні, дебати — це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. Країна не просто обирає, вона довіряє свою долю. 

Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. 

Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу». 


3 квітня Володимир Зеленський висунув вимоги щодо проведення дебатів. Відеозвернення він записав на стадіоні в Києві. 

«Чекаю на вас тут, на НСК «Олімпійському». Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо. Усі канали мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, не наркоманів. Країні потрібен здоровий президент. В знак поваги, як мінімум, до третини громадян України ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватніком, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом в Президенти України Володимиром Зеленським. Даю вам 24 години. Думай...те», — сказав Зеленський.