Web Analytics

Справа про намет: міськрада змінила предмет позову

Харківська міська рада заявила про зміну предмету позову у справі про обмеження права на свободу мирних зібрань на майдані Свободи. 

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», відповідне клопотання представник позивача заявив на сьогоднішньому засіданні. Сторона міськради просить обмежити право на свободу мирних зібрань «шляхом заборони Михайлу Лебедю використання та встановлення намету або інших споруд під час проведення безстрокового мирного зібрання на майдані Свободи». 

Як стало

Раніше у позові міськрада просила обмежити право на свободу мирних зібрань «шляхом заборони Михайлу Лебедю використання та встановлення намету».

Як було

Відповідач Михайло Лебедь заявив, що не встановлював намету. 

За клопотанням міськради суд долучив до матеріалів справи акт про квітневу пожежу у наметі, а також документи від КП «Харківські теплові мережі», хоча представники відповідача заперечували. 

Присутні на засіданні співорганізатори намету Ігор Рассоха та Борис Редін клопотали про залучення інформації щодо намету до матеріалів справи та просили залучити їх до справи як співвідповідачів.

Суд видалився до нарадчої кімнати. 

UPD 19.50 Суд відмовив у залученні в якості співвідповідачів Ігоря Рассоху та Бориса Редіна. Стежте за текстовою трансляцією «МедіаПорта»: