Спостереження за процесом підкупу виборців

Іноді ввечері чи зранку переглядаю "новини" виробництва "Харьковскіх ізвєстій".

Усвідомлюю, що я не належу до категорії тих людей, які одержують інформацію про зовнішній світ з випуску місцевих новин. Але хочу зрозуміти, як сприймають світ ті люди, які щовечора (або щоранку) дивляться такі з дозволу сказати "новини". 

Персонажі цих "новин" практично не змінюються. Особливо в передвиборчий період це неодмінно Писаренко, Бережна, Денисенко, Мисик etc. 

Перепрошую, Фельдмана забув. :) 

Можливо, комусь будуть корисні ці дописи. І якась частина людей зрозуміє, що прийом, які проводить "заслужений" юрист Бережна, будівництво нового дитячого майданчику в фартухах з прізвищем "Денисенко" на місці варварськи знищеного унікального космічного корабля на провулку Брянському, вручення дипломів випускникам педуініверситету Писаренком, а також постановочні посмішки Фєльдмана, який катає дітей на повітряній кулі - це все процес підкупу виборців, завдяки якому "брелок", "пілотка" та інші кандидати в мажори намагаються на п'ять років одержати депутатські мандати.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.