Web Analytics

Сокира у дверях, гроб і вінки: поліція розслідує погрози Роману Лихачову

В ніч на 26 серпня невідомі лишили біля офісу і квартири адвоката, голови Чугуївської правозахисної групи Романа Лихачова ритуальну атрибутику і сокиру. 

Про це Роман Лихачов повідомив сьогодні у Facebook.

«Ось таке попередження вночі я сьогодні отримав і в офіс, і в мою квартиру, особливо сокира у вхідній двері і напис на похоронній стрічці «Ромочка, не прекратишь заниматься... следующий у тебя в голове», — пише Лихачов. 

Фото зі сторінки Лихачова у Facebook

Він пов'язує подію із останніми розслідуваннями щодо представників місцевого бізнесу «при кришуванні влади й правоохоронців» і шукає можливих свідків організації погроз.

«Всім, хто бачив, як в районі 2.00 ночі з 25.08 по 26.08 в мікрорайоні Авіатор, будинок 141, останній під'їзд, люди принесли вінок, сокиру, або як доставили в цей же час гроб, вінки за адресою Музейна, 16-А (колишня Рози Люксембург), Чугуїв, у кого є записи з реєстраторів чи хто бачив, як замовляли гроб чи вінки, прошу написати в особисті чи зателефонувати 0675755939. Гарантую винагороду», — звернувся Лихачов.

За адресами, де невідомі залишили гроб, хрест з прізвищем Лихачова, вінки і сокиру, сьогодні виїжджала поліція. 

Кримінальне провадження відкрили за ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України — погроза вбивством, повідомили «МедіаПорту» у відділі комунікації Головного управління Нацполіції в Харківській області. 

Санкція передбачає покарання у вигляді до півроку арешту або до двох років обмеженням волі.