Сьогодні суд розгляне апеляцію ЦВК на рішення по Куницькому

Засідання Касаційного адміністративного суду у справі про реєстрацію кандидатом Олександра Куницького призначене на сьогодні. 

Інформація про засідання відображена на сайті «Судова влада»

Склад суду: Олеся Радишевська (суддя-доповідач), Ольга Кашпур, Сергій Уханенко. 

Початок засідання 18 липня о 10.00. 

Скріншот: court.gov.ua

11 липня Центрвиборчком скасував реєстрацію кандидата по харківському округу №169 Куницького. 

На Куницького поскаржилися до ЦВК через наявність громадянства Ізраїлю. У ЦВК факт подвійного громадянства не оцінювали, але, посилаючись на дані Держприкордонслужби, виявили відсутність Куницького в Україні протягом 264 днів. Кандидат пояснював відсутність перебуванням у відрядженнях. Фото: facebook.com/zpsanek

14 липня Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправною та скасував постанову ЦВК про скасування реєстрації Куницького. Рішення набуде чинності після того, як спливе термін оскарження — на апеляцію до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду відводиться два дні з моменту ухвалення рішення. 

15 липня в ЦВК заявили, що вивчать рішення суду і визначаться, чи оскаржуватимуть рішення. 

Позачергові вибори до Верховної Ради України призначені на 21 липня. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.