Web Analytics

Смертельна стрільба в супермаркеті: поліцейський охорони постане перед судом

Державне бюро розслідувань завершило слідство у справі про стрільбу на території супермаркету «Рост» біля станції метро «Київська», внаслідок якої загинув відвідувач.

Про це повідомляє директор ДБР Роман Труба.

«ДБР завершило досудове розслідування цього резонансного провадження — обвинувальний акт скеровано до суду. Тепер правоохоронцю загрожує до восьми років тюрми за умисне вбивство при перевищенні заходів, необхідних для затримання особи», — йдеться у повідомленні Труби в Telegram.

Конфлікт між відвідувачем і поліцейським охорони в харківському супермаркеті стався у грудні 2018 року. За даними поліції, відвідувач відмовлявся оплатити товар, і його провели у підсобне приміщення. Там відвідувач вдарив поліцейського ножем і почав тікати. Поранений поліцейський побіг за чоловіком і двічі вистрілив в його бік. Один з пострілів став смертельним. 

Поліцейському оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 118 (умисне вбивство при перевищенні заходів, необхідних для затримання злочинця) і ч. 2. ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень).

Службова перевірка поліції показала, що правоохоронець діяв законно. Напад на поліцейського розслідується за статтею 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу).