Web Analytics

Силовики перевірятимуть, чи пов'язана стрільба у Харкові із вбивством Вороненкова

Застрелений у Харкові свідок у справі про вбивство ексдепутата Державної думи Дениса Вороненкова міг мати інформацію для розслідування злочину, але слідству її не повідомив.

Про це розповіла речниця прокуратури Києва Надія Максимець

«Вбитий у Харкові чоловік дійсно був свідком у провадженні щодо вбивства Дениса Вороненкова. І хоча він затримувався у 2017 році одночасно з одним з підозрюваних, у ході слідства доказів, яких було б достатньо для пред’явлення йому підозри, здобуто не було. Зважаючи на те, що загиблий був знайомим та мав родинні зв’язки із чоловіком, якому наразі висунуто обвинувачення у вбивстві Вороненкова, ми можемо припускати, що якісь обставини вчинення цього злочину йому могли бути відомі. Однак, наголошую, що сам він такої інформації слідству не повідомив і прямих доказів цьому у нас немає», — повідомила Максимець. 

За її словами, минуло замало часу, щоб підтвердити чи спростувати зв'язок між перестрілкою у Харкові та вбивством Вороненкова

«Цю версію ми будемо ретельно перевіряти у взаємодії з харківськими правооохоронцями», — зазначила речниця прокуратури Києва. 

Читайте також