Web Analytics

«Шукаємо адекватних менеджерів»: Зеленський на питання про голову ХОДА

Президент України Володимир Зеленський поки не планує змінювати на посаді голову Харківської облдержадміністрації Юлію Світличну. 

Про це глава держави сказав сьогодні, відповідаючи на питання журналістів. 

Він спроствував інформацію деяких ЗМІ про можливе призначення на посаду Вадима Слюсарева, колишнього працівника Держприкордонслужби.

«Дивіться, ми шукаємо в кожній області адекватних менеджерів. Я знаю, що порушувалося питання пана Слюсарева. Хтось мені казав. Але це хтось запускав, ну я не знаю, з локального штабу запускав цю інформацію. Може, я не знаю. Дивіться, я не розглядав цю людину на цю посаду», —  сказав Зеленський, цитує UA: Харків

Фото: president.gov.ua

— А кого розглядаєте?

— Нікого ще. 

— Не плануєте змінювати?

— Ні. Чому? Я не бачу менеджерів.

— Губернатора змінити?

— Не знаю. Є кращі? Треба ж бачити всі прізвища. Треба бачити рейтинг підтримки. Треба говорити в області, яка підтримка…

Юлію Світличну у жовтні 2016 року призначив головою ХОДА попередник Зеленського Петро Порошенко. На цій посаді вона замінила Ігоря Райніна. 

У червні речниця президента України Юлія Мендель заявляла, що Зеленський виступає за звільнення всіх голів облдержадміністрацій. 

Світлична анонсувала оновлення управлінських команд РДА та «принципові зміни» в обладміністрації — як у структурі, так і в кадровому складі. 

Від початку липня Зеленський звільнив 11-х голів райдержадміністрацій на Харківщині.