Web Analytics

Штаб Порошенка розпочав реєстрацію на дебати для глядачів

У штабі кандидата в Президенти України Петра Порошенка готуються до дебатів на стадіоні «Олімпійський» 19 квітня о 19.00, проте розраховують того ж вечора бути й на Суспільному телебаченні.

Про підготовку до дебатів розповів сьогодні на брифінгу речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

Він повідомив, що передвиборчий штаб Порошенка розпочинає реєстрацію на дебати для глядачів.

«Відтак ми від сьогодні розпочинаємо реєстрацію на Facebook наших прихильників, яких закличемо прийти на стадіон і підтримати Петра Порошенка», — сказав Медведєв.

На сторінці «Дебати кандидатів» зазначається, що дебати розпочнуться о 19.00. Пропускати глядачів будуть з 16.30 — за списками та посвідченнями особи. Попередню реєстрацію пояснюють посиленими заходами безпеки.

«Окреме прохання: не треба атрибутики спортивних змагань. Ніяких фаєрів, дудок, барабанів тощо. Ми йдемо не змагатися, хто кого перекричить. Приносьте  з собою прапори та символіку у державних кольорах України та Євросоюзу», — звертаються до глядачів організатори.

Для прихильників з інших регіонів обіцяють організувати безкоштовні автобуси.

Фото: Facebook/Дебати кандидатів

Коментуючи час проведення дебатів, Олег Медведєв зазначив, що штаб Порошенка звернеться до Центральної виборчої комісії з проханням внести зміни до положення про проведення дебатів.

«Оскільки є закон, який вимагає дебатів на Суспільному, є відповідна інструкція ЦВК, сьогодні від імені нашого кандидата його представник в Центральній виборчій комісії Руслан Князевич звертається до ЦВК із клопотанням щодо внесення змін до положення про порядок проведення дебатів. Оскільки наш опонент відмовився від будь-якого іншого часу проведення дебатів, які зафіксовані на 20-ту годину на Суспільному, і з якоюсь, можливо, містичністю, з якимись забобонами наполягає на тому, що має бути саме 19-та година — хоча ми так думаємо, що 19-та година поставлена спеціально, в розрахунку на те, що законослухняний президент і громадянин Порошенко має на 20-ту годину поїхати на Суспільне телебачення і ніби він через це не зміг би взяти участь у дебатах о 19-й годині», — каже Медведєв.

Порошенко готовий бути і там, і там, зазначив речник штабу.

«Тому ми зараз звертаємося до Центральної виборчої комісії, все-таки хочемо розставити всі крапки над «і» і так сформувати вечірній графік 19-го числа, щоб Порошенко міг бути і на дебатах на стадіоні із Зеленським, і, відповідно, взяти участь у тих дебатах, які передбачені чинним законодавством. Ми налаштовані зробити все можливе, щоб прибрати всі суперечки з законом і дотриматися і закону, і, з іншого боку, виконати свою обіцянку щодо готовності дебатів на стадіоні», — пояснив Олег Медведєв.

Він також заявив, що штаб Володимира Зеленського вже почав розповсюджувати квитки на дебати, проте «будь-які спроби зареєструватися на сайті закінчуються невдачею».

«Це, звичайно, створює певні підозри, що в такий спосіб у фан-зоні планують сформувати групу агресивних прихильників Зеленського, які намагатимуться зривати дискусію і перетворити дебати на шапіто», — сказав Медведєв.

На думку представника штабу, прихильники кандидатів на дебатах 19 квітня мають бути присутні на стадіоні «Олімпійський» пропорційно, 50 на 50.

Напередодні кандидат в Президенти України Володимир Зеленський записав нове відео на стадіоні «Олімпійський», де пообіцяв вільний доступ громадян до фан-зони. Початок дебатів анонсовано на 19.00 19 квітня.

Читайте MediaPort в Telegram