Web Analytics

Штаб ООС уточнив втрати на Луганщині

В бою в районі Новотошківського один український військовий загинув, є поранені.

Наразі бій завершився, повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Серед українських захисників, на жаль, один загиблий, четверо отримали легкі поранення, їм надається медична допомога. У ворога один загиблий, п’ять — важко поранених. Противник запросив режим тиші. Позиції українських захисників не втрачені. У готовності до застосування перебувають підрозділи резерву зі складу Об’єднаних сил», — інформує пресцентр.

На події на сході відреагував президент України Володимир Зеленський. Він наголосив, що обстріл стався у п'яту річницю Дебальцівської трагедії. 

«Це не просто цинічна провокація, метою якої є натиснути на дебальцівську рану, яка ніколи не загоїться повністю. Це – спроба зірвати мирний процес на Донбасі, який почав просуватися хоч і невеликими, але невпинними кроками», — написав Зеленський.

Ситуацію у штабі ООС називають повністю контрольованою.

ОновленняЯк уточнив на брифінгу за результатами засідання РНБО голова Генштабу Руслан Хомчак, внаслідок бою один український військовий загинув, п’ятеро — поранені.

«З 10 години запросили режим тиші. Зараз працює спільний центр координації і контролю для того, щоб ми могли забрати свого загиблого, а противник міг забрати своїх. За нашими даними підтверджено втрати противника: чотири чоловіки загинуло й шість — поранені. Зараз всі позиції знаходяться під контролем наших військ», — сказав Хомчак.

Президент України Володимир Зеленський назвав ситуацію провокацією.

«У нас потужна армія, провокації бувають. Армія, відповідно, сильно відповіла. Зараз ситуація повністю контролюється. Ми впевнені, що ця провокація не змінить курс до того, що ми йдемо, впевнено наближаємось до припинення війни й до миру», — сказав він.

Автор: Надія Зайченко

Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED