Web Analytics

Школярів Харківщини запрошують на навчання до Військово-морського ліцею

Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного оголосив набір учнів. До Одеси запрошують і старшокласників з Харківської області.

Про оголошення набору повідомили у пресслужбі Харківської обладміністрації.

В ОВА нагадують, що Військово-морський ліцей у 2014 році виїхав із Севастополя зі своїм бойовим прапором. Нині заклад працює в Одесі.

«Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою одягу. Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та інших закладів вищої освіти сектору оборони України», — розповідають у ліцеї.

До закладу можуть вступати юнаки та дівчата — громадяни України, придатні за станом здоров’я, які цьогоріч закінчили дев’ять класів та яким виповнюється 15-16 років.

Оголошується також додатковий набір юнаків і дівчат на навчання в 11-й клас.

Детальна інформація — на сайті ліцею та за телефонами: (048) 748 10 60, (095) 81 65 506, (097) 91 63 559. Адреса ліцею: 65021, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14.

Фото: Військово-морський ліцей


На Харківщині готуються до національного мультипредметного тесту, який вже вдруге проводитимуть замість ЗНО — через повномасштабне вторгнення росії. На тестування виносять три предмети, один з них можна обрати самостійно.