Web Analytics

Що покажуть на Kharkiv MeetDocs: програма

У програмі — кінопокази, конференція, мастер-класи та дискусії.

Третій міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs проходитиме в Харкові з 25 по 29 вересня.

«Це фестиваль фільмів, спеціальних заходів і документів, які висвітлюють культуру та побут східних областей України, а також теми та проблеми, що хвилюють увесь світ», — так описують захід організатори.  

Цього року головними темами обрали незалежну журналістику і громадський активізм.

У програмі кінофоруму — кінопокази, конференція, мастер-класи, дискусії. Заплановано шість блоків:

  • Meet Docs — повнометражні документальні фільми, які викликали найбільший резонанс протягом останнього року.
  • Meet Non Docs — художні українські фільми, що мали прем’єри на найбільших світових кінофестивалях, та приклади робіт зі світового кінематографу.
  • Meet Kids — конкурс відеороліків, присвячених темам екології, благодійності, захисту тварин і толерантності, знятих дітьми віком від семи до 16 років.
  • «Бардак» — незалежне короткометражне українське кіно
  • Meet Retrospektive — ретроспективи фільмів від українських документалістики.
  • Meet Film Industry — платформа для кінематографістів Східної України: презентації документальних кінопроектів, майстер-класи, дискусії.

Загалом на фестивалі покажуть 26 повнометражних та короткометражних фільмів. Серед них — кінокартини, що торкаються тем окупації Криму, життя переселенців, прав ЛГБТ, штучного інтелекту тощо. У програмі — претенденти на премію «Оскар» від України та Швеції, учасники Берлінале й Одеського міжнародного кінофестивалю, 13 харківських, дві українських, європейська та світова прем’єри.

Kharkiv MeetDocs офіційно відкриється 25 вересня о 18.00 у Театрально-концертному центрі (Мала зала харківського Оперного театру, вул. Сумська, 25).

26 вересня в Харківському економічному університеті ім. Семена Кузнеця (пр. Науки, 9 а) відбудеться конференція з незалежної журналістики та громадського активізму. Також пройде дискусія «Українське та іноземне фінансування проектів аудіо-візуального та культурного секторів», у якій братимуть участь представники українських фондів і фахівці із закордонних грантових програм.

На 27 вересня заплановані майстер-класи з анімації архівних матеріалів і захисту авторських прав.

28 вересня пройдуть майстер-класи «Існування героя всередині історії» акторки Ірми Вітовської, «Пошук свого сценарію» драматургині Наталки Ворожбит та «Як я зняв фестивальне прокатне кіно за 350 долларів» київського режисера Корнія Грицюка.

Фото: Facebook/meetdocsfestival

Більш детальна інформація про події фестивалю та показ фільмів — на сайті Kharkiv MeetDocs і на сторінці у Facebook.

Цього року Kharkiv MeetDocs проводиться вже втретє.

Читайте MediaPort у Telegram