Web Analytics

Ще 50 українських захисників повернулися додому з полону

З російського полону 8 січня повернули ще одну групу українських військових — бійців ЗСУ, прикордонної служби, ВМС і тероборони. Загалом визволили вже понад 1600 людей.

Під час обміну 8 січня — першого у 2023 році — додому повернулися ще 50 українських військових, кажуть у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Серед визволених —  33 офіцери, 17 рядових і сержантів. Найстаршому — 54 роки, наймолодшому — 19.

«Це 36-ий обмін від початку повномасштабного вторгнення Росії. Загалом вдалося повернути додому вже 1646 людей — військових і цивільних», — зазначили у штабі.

Відбувся перший у 2023 році обмін військовополоненими. Сьогодні визволено ще 50 українських захисників. Це 36-ий обмін від початку повномасштабного вторгнення росії. Завдяки роботі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими загалом вдалося повернути додому вже 1646 осіб — військових та цивільних. Цього разу до своїх родин повертаються 25 представників Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил та п’ятеро тероборонців. Серед звільнених Захисників — 11 полонених з Чорнобильської АЕС, восьмеро оборонців Маріуполя, дев’ятеро захисників Київщини, полонені з донецького, харківського, луганського напрямків, а також Чернігівщини та Херсонщини. Серед визволених військовослужбовців — 33 офіцери та 17 представників рядового та сержантського складу. Найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19. Ми продовжуємо працю над наступними обмінами, аби всі наші Захисники та Захисниці повернулися з полону!

Опубликовано Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими Воскресенье, 8 января 2023 г.

Серед звільнених — бійці ЗСУ, Тероборони, Нацгвардії, прикордонної служби, ВМС, Сил спецоперацій, перелічив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонців Маріуполя, хлопців з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої», — сказав він.

Єрмак додав, що це не останній обмін, робота з повернення полонених додому триватиме.


31 грудня повідомлялося, що з російського полону звільнили ще 140 українських захисників.