Web Analytics

Сергій Кривонос відкликав свою кандидатуру з виборів президента

Кандидат партії «Воїни АТО» Сергій Кривонос вирішив не балотуватися на посаду президента України на виборах 31 березня. Заявив, що вважає зміну верховного головнокомандувача Збройних сил на сьогодні недоцільною.

Про рішення відкликати свою кандидатуру перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергій Кривонос повідомив 6 березня на свої сторінці в Facebook.

Кривонос зазначив, що головним мотивом його участі у виборах була незгода «з тією системою і ситуацією, що сьогодні утворилася в секторі безпеки та оборони України».

«Я виважено оцінюю кожен свій крок. Тому, поки йде війна і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені прийшлося прийняти зважене та дуже непросте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост президента України», — написав він.

«Вважаю сьогодні в тих умовах, яких знаходиться держава, недоцільним зміну Верховного головнокомандувача Збройних сил України», — пояснив своє рішення Кривонос.

Він також попросив «не вступати з провокаторами та спотворювачами дійсної картини в полеміку» з цього питання.

Кандидатуру Сергія Кривоноса висунула партія «Воїни АТО».

Оновлено: Як передає «Укрінформ», посилаючись на інформацію Центральної виборчої комісії, Кривонос вже подав заяву про відмову від балотування.

Про рішення зняти свої кандидатури також повідомляли народний депутат Андрій Садовий і журналіст Дмитро Гнап. За даними Центрвиборчкому, Садовий подав заяву 4 березня.

«Розглянувши зазначену заяву, комісія скасувала реєстрацію кандидата на пост президента України Садового Андрія Івановича на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року», — йдеться в повідомленні ЦВК.

Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року. ЦВК зареєструвала 44 кандидати.

Читайте MediaPort у Telegram