Сергій Алєксєєв та Олександр Грановський пропонують змінити закон «Про прокуратуру»

Депутати фракції БПП Сергій Алєксєєв (група «УДАР») та Олександр Грановський пропонують внести зміни до деяких законів щодо діяльності прокуратури, які забезпечать формування органів прокуратури професійними кадрами та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури для обрання членів Вищої ради юстиції. Проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності прокуратури» (реєстр.№2404) зареєстрований у Верховній Раді.

Згідно пояснювальної записки, проект передбачає внесення змін до Закону України “Про прокуратуру” від 14 жовтня 2014 року та до Закону України “Про забезпечення права на справедливий суд”. Метою законопроекту є врегулювання на перехідний період питання призначення прокурорів районної ланки до новостворюваних місцевих прокуратур за результатами успішного проходження тестування, а також добір кандидатів на вакантні посади через механізм тестування та стажування.  Крім того, проектом визначається порядок дисциплінарного провадження щодо прокурорів.

Законопроектом також пропонується доповнити “Прикінцеві і перехідні положення” Закону України “Про забезпечення права на справедливий суд”, а саме: встановити, що скликання та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури для призначення членів Вищої ради юстиції до набрання чинності Законом України “Про прокуратуру” від 14 жовтня 2014 року здійснюється в порядку, затвердженому Генеральним прокурором України.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.